آموزش باز کردن قفل هواوی Y7 Prime

بسیاری از کاربران ممکن است رمز گوشی خود را فراموش کنند و نیازمند راهی برای باز کردن قفل هواوی Y7 Prime باشند. همه ما می‌دانیم که برای حفاظت از اطلاعات موجود در گوشی خود نیازمند روش‌های قفل گذاری هستیم. این کار باعث می‌شود اطلاعات ما از دسترس افراد غیر مجاز دور بماند. حسگر اثر انگشت، پین کد، رمز عبور تنها بخشی از روش‌ها رمزنگاری هستند که هواوی وای 7 پرایم از آنها بهره مند است. اما اگر دچار فراموشی رمز گوشی هواوی Y7 Prime شدیم، چه کار باید بکنیم؟

نگران نباشید، قبل از هر چیز برای شکستن قفل هواوی Y7 Prime می‌توانیم از حساب کاربری گوگل خود استفاده کنیم. در چنین شرایطی کافی است چندین بار رمز عبور را به اشتباه وارد کنید تا حالت فریز نمایان شود.

باز کردن قفل هواوی Y7 Prime

در این حالت هواوی وای 7 پرایم به مدت 30 ثانیه قفل می‌شود. اما در این حالت می‌توانید گزینه find Forgot Password / Pattern button را مشاهده کنید. بر روی آن کلیک کنید و حساب Gmailی را که قبلا در گوشی استفاده کردید وارد کنید. در صورتی که رمز عبور را در هر صورتی فراموش کرده‌اید، می‌توانید از طریق آموزش هارد ریسیت هواوی Y7 Prime – هواوی Enjoy 7Plus گوشی خود را هارد ریسیت کنید. البته در این حالت تمامی داده‌های شما پاک خواهند شد.

باید بدانید که هیچ راه مخفی و یا کدی برای باز کردن رمز عبور در این گوشی وجود ندارد و تنها شما باید با استفاده از اکانت گوگل خود یا از ریق هارد ریسیت اقدام به باز کردن قفل هواوی Y7 Prime کنید. بنابراین همیشه هنگام وارد کردن اکانت گوگل در گوشی خود دقت کنید. آدرس و رمز عبور حساب را به خاطر بسپارید، چون برای شکستن قفل هواوی وای 7 پرایم به آن نیاز خواهید داشت.

البته استفاده از اثر انگشت نیز کار را ساده‌تر کرده و دیگر نیازی نیست تا بابت فراموشی رمز عبور نگران شویم. اما اگر لازم باشد گوشی توسط شخص دیگری باز شود، نیاز به رمز عبور برای باز کردن قفل گوشی است.

آموزش باز کردن قفل هواوی Y7 Prime دیدگاه

Leave A Comment

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است