تمام چیزهایی که از دوربین هوشمند هواوی پی 20 می‌دانیم

شایعات نشان می‌دهد که هواوی پی 20، پرچمدار آینده هواوی دارای یک سیستم سه گانه با ترکیب هوش مصنوعی به عنوان دوربین عقب است. این موضوع برای اولین بار توسط کاربران شبکه اجتماعی چینی Weibo متشر شد که تصویری را از نوا 3 ای یا همان P20 هواوی را نشان می‌داد. این تصویر در یک وبسایت هلندی با نام  Telefoon Abonnement برای اولین بار کشف شده بود. پوستر منتشر شده در شبکه اجتماعی Weibo، سه لنز لایکا را همراه با یک فلش دوگانه نشان می‌دهد و به نظر می‌رسد گوشی Nova 3 E در رنگ‌های آبی و سیاه نیز عرضه شود.

نکته هیجان انگیز این پوستر وجود عبارت “See Mooore with AI” است که به معنای “با هوش مصنوعی بیشتر ببیند” است. همانطور که می‌بینید، حرف O سه بار تکرار شده اشت که به سه لنز اصلی گوشی هواوی پی 20 اشاره دارد. احتمالا این شعاری است که هواوی برای کنفرانس مطبوعاتی معرفی پی 20 در تاریخ 27 مارس در نظر گرفته است. دقیقا مشخص نیست که این هوش مصنوعی اشاره شده در پوستر، چه قابلیت‌هایی را ارائه می‌کند، با این حال حدس می‌زنیم این دوربین همانند میت 10 پرو قابلیت تشخیص هوشمند سوژه و انجام تنظیمات پیشرفته دوربین را دارد.

عکس‌های پیشین منتشر شده از گل سرسبد هواوی نیز نشان از معرفی یک مجموعه است. ما فکر می‌کنیم که هواوی پی 20 در سه مدل مختلف عرضه خواهد شد: نسخه استاندارد، یک مدل پیشرفته با پسوند Pro و یک نسخه ارزان با عنوان Lite. شایعات منتشر شده حاکی از این است که ترکیب دروبین و تعداد آنها در هر سه نسخه با یکدیگر متفاوت خواهد بود. اگر چه دقیقا مشخص نیست، ولی حدس ما این است که تنها نسخه پرو nova 3 e یا همان پی 20 پرو از ترکیب سه دوربین بهره مند است. قیمت احتمالی این سه مدل طبق اطلاعات درز کرده از شرکت  Roland Quandt، به این صورت است: P20 Pro با بچرسب قیمت 889 دلار، پی 20 استاندارد با قیمت 670 دلار و مدل ارزان یا همان لایت نیز با قیمت 369 دلار عرضه خواهند شد.

هواوی قصد دارد هر طور که شده نوا 3 ای  (هواوی پی 20) را به عنوان یک گوشی فوق العاده عرضه کند، زیرا اخیرا در بازار آمریکا متحمل فشارهای زیادی شده است. این شرکت به دلیل فشارها و اتهامات جاسوسی برای دولت چین وارده از سوی سازمان سیا و FBI، مجبور به ارائه میت 10 پرو بدون شراکت شرکت‌های مخابراتی در بازار آمریکا شده است.

هواوی پی 20

 

Leave A Comment

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است