4 ویژگی مهم هواوی Y6 2018 که آن را از رقبا متمایز می‌کند

ما دیروز در نمایندگی هواوی ایران توانستیم یک بررسی کامل از هواوی Y6 2018 داشته باشیم. در این بررسی تمامی اجزای آن را مورد بررسی قرار دادیم و نتایج آن را نیز اعلام کردیم. حالا در این مقاله به برترین ویژگی‌های این میان رده دوست داشتنی می‌پردازیم.

1. صفحه نمایش

اولین و شایسته ترین ویژگی که باید در مورد آن صحبت کنیم، صفحه نمایش هواوی Y6 2018 است. یک صفحه نمایش 5.7 اینچی بزرگ و کشیده است. شاید دیدن یک صفحه نمایش با نسبت 18:9 و با حاشیه اندک در یک میان رده شما را نیز شوکه کند. علاوه بر این موارد، رزولیشن بسیار خوب این گوشی در این رده قیمتی است که HD+ است.

هواوی Y6 2018

2. پردازنده هواوی Y6 2018

شاید با دیدن اسم پردازنده اسنپدارگون 425 این گوشی مقداری نا امید شده باشید. اما با بررسی‌هایی که ما انجام دادیم این گوشی از انجام وظایف محوله خود به خوبی بر می‌آید. البته اگر یک گیمر حرفه‌ای نباشید. هواوی Y6 2018 در اجرای برنامه‌های مختلف هیچ کندی ندارد اما در اجرای بازی‌های سنگین دارای مشکلاتی است. اگرچه حکایت این است که حضور پردازنده قدرتمند گرافیکی در این رده قیمتی تصور اشتباهی است.

3. فیس آی دی یا باز گشایی قفل با چهره

شاید دیدن چنین ویژگی هیجان انگیزی در یک گوشی میان رده بسیار عجیب به نظر برسد اما هواوی بارها ثابت کرده است که غیر ممکن‌‌ها را ممکن ساخته است. فیس آی‌دی موجود در وای 6 2018 بر پایه دوربین 8 مگاپیکسلی سلفی این گوشی کار می‌کند. این راه حل هواوی برای آوردن یک تکنولوژی برتر با قیمت بسیار کمتر به یک میان رده است. به جز همتایان این گوشی، این ویژگی در هیچ یک از رقبای هم قیمت موجود در بازار وجود ندارد. بنابراین شاید هواوی Y6 2018 را بتوان از ارزانترین گوشی‌های مجهز به تکنولوژی بازگشایی قفل گوشی با تشخیص چهره دانست.

4. بلندگوهای قدرتمند

این روزها با شلوغی های دور و برمان داشتن یک اسپیکر با صدای بلند برای شنیدن صدای زنگ واقعا نعمت بزرگی است و خوشبختانه وای 6 2018 از این نعمت بهره مند است. علاوه بر شنیدن صدای زنگ در جاهای شلوغ، یک اسپیکر خوب لذت شنیدن موسیقی، دیدن یک فیلم یا انجام بازی را لذت بخش‌تر خواهد کرد.

 

 

4 ویژگی مهم هواوی Y6 2018 که آن را از رقبا متمایز می‌کند دیدگاه

Leave A Comment

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است