بررسی نحوه ورود به حالت ریکاوری گوشی های huawei

ورود به حالت ریکاوری در برخی برند های تلفن همراه متفاوت است. از این رو در این مطلب قصد داریم تا نحوه ورود به حالت Recovery mode را برای گوشی های هواوی شرح دهیم. با ورود به Recovery mode شما قادر خواهید بود تا اعمال مختلفی را در جهت بهبود کارایی تلفن هوشمند خود انجام دهید. پس با ما همراه باشید.

آموزش ورود به حالت ریکاوری برای گوشی های هواوی

ورود به حالت ریکاوری این اجازه را به شما می دهد عملیات هایی همچون: هارد ریست، پاک کردن حافظه کش، آپدیت smart phone و … را به انجام برسانید.

 1. برای ورود به حالت ریکاوری ابتدا لازم است تا تلفن همراه خود را با فشار دادن دکمه پاور خاموش کنید.
 2. در مرحله بعد برای ورود به Recovery mode لازم است تا کلید های power و volume + را به صورت همزمان نگهدارید.
 3. حال شما با موفقیت وارد به محیط ریکاوری شده اید.
 • لازم به ذکر است که قبل از انجام هرگونه عملیاتی ابتدا از شارژ بودن تلفن همراه خود مطمئن باشید و یا برای اطمینان بیشتر در این حالت گوشی خود را به شارژر متصل کنید.

گزینه ها و کاربرد آنها در حالت Recovery mode

شما پس از ورود به حالت ریکاوری با سه گزینه در مقابل خود مواجه خواهید شد که هرکدام می توانند شامل چند گزینه دیگر باشند که در ادامه به شرح آنها خواهیم پرداخت.

reboot system now: این گزینه برای ری استارت شدن تلفن همراه در نظر گرفته شده است

Wipe data/factory reset: شما با استفاده از این گزینه قادر خواهد بود تا از گزینه هایی همچون بازگشت به تنظیمات کارخانه و یا هارد ریست استفاده کنید. انجام هارد ریست باعث خواهد شد تا تمامی اطلاعات تلفن همراه شما پاک شود و حتی این اجازه را به شما خواهد داد که قفل گوشی خود را بشکنید. گزینه بعدی تلفن همراه شما را به حالت تنظیمات کارخانه بازگردانی خواهد کرد.

Wipe cache partition: استفاده از این گزینه این اجازه را به شما دهد که تمام اطلاعات کش را از تلفن همراه خود پاک کنید. اطلاعات کش اطلاعاتی هستند که از طرف smart phone نوعی اطلاعات به درد نخور به شمار می آیند.

1 دیدگاه

 1. در حین گرفتن پاور و ولوم+ یک اخطار میاد و نمیتونم وارد ریکاوری مد بشم.
  sdcard upgrade failed
  please press the poser key for 10 second to shutdown.
  لطفا راهنماییم کنید
  چند روزه تبلتم خاموش شده
  و گوگل آی دیم رو هم فراموش کردم

 2. وقتی میخوام وارد حالت ریکاوری بشم پیغام software install failed میاد و نمیتونم وارد ریکاوری بشم. لطفا راهنمایی بفرمایید

Leave A Comment

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است