کایرین 980 هواوی

احتمال رونمایی کایرین 980 هواوی در نمایشگاه IFA 2018

تا نمایشگاه IFA 2018 کمتر از یک ماه باقی مانده است که در آن سامسونگ می‌خواهد گلکسی نوت 9 را معرفی کند اگرچه اطلاعات زیادی تا امروز از این گوشی لو رفته است اما این باعث نمی‌شود برای این معرفی لحظه شماری نشود.

از طرفی هواوی هم در نظر دارد تا در نمایشگاه پیش رو در مراسمی از جدیدترین محصول خود که به احتمال زیاد همان کایرین 980 است پرده برداری کند.

اما در کنار کایرین 980 احتمال اینکه میت 20 پرو هم معرفی شود وجود دارد؛ دستگاهی که از این چیپست بی‌بهره نخواهد بود. طبق شایعات در میت 20 پرو از نمایشگر اولد منعطف، چیپست اختصاصی و حسگر انگشت زیر نمایشگر استفاده خواهد شد و احتمال دارد که یکی از پرچمداران سال لقب بگیرد.

کایرین 980 هواوی احتمالا در نمایشگاه IFA 2018 برلین آلمان رونمایی خواهد شد

البته هنوز مشخص نیست که آیا چیپست کایرین 980 دارای پردازنده گرافیکی سفارشی سازی شده خواهد یا نه. با این تفاسیر افراد مطلع در این زمینه گفته‌اند که کایرین 980 با فرآیند لیتوگرافی 7 نانومتری ساخته خواهد شد؛ و این یعنی در کنار کمتر اشغال کردن فضا و مصرف انرژی کمتر، سرعت عمل بهتری نسبت به اسنپدراگون 845 دارد.

طبق رسم هر سال، میت 20 و میت 20 پرو چند ماه دیگر (احتمالا آبان یا آذر امسال) به طور رسمی معرفی خواهند شد. در عین حال احتمال اینکه از کایرین 980 در جریان نمایشگاه IFA 2018  رونمایی شود وجود دارد.

از طرفی دیگر، هواوی تأکید کرده است که در برلین آلمان از محصول جدیدی رونمایی خواهد کرد و قرار است طی این مراسم، سخنرانی 45 دقیقه ای هم داشته باشد که به نظر می‌رسد هدف از این کار معرفی همزمان میت 20 پرو و کایرین 980 باشد.

Leave A Comment

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است