هواوی پی 20 پرو

هواوی پی 20 پرو،برنده جایزه بهترین دوربین سال 2018 شد

هواوی پی 20 پرو پس از معرفی توانست با استفاده از ماژول 3 گانه دوربین خود، نظر بسیاری از منتقدان این صنعت را به خود جلب کند. و حالا این دستگاه علاوه بر کسب امتیاز 109 در سایت DXO توانست جایزه عکاسی اتحادیه TIPA را نیز مالک شود. حالا هواوی با به زیر کشیدن بهترین تلفن‌های هوشمند در زمینه عکاسی، توجه علاقه‌مندان به عکاسی را به خود جلب کرده است. به نظر اتحادیه تیپا، P20 Pro بهترین گوشی هوشمند برای عکاسی تا کنون است.

تیپا یک سازمان خصوصی است که با بیش از 30 نشریه عکاسی همکاری نزدیکی دارد، همین موضوع سبب می‌شود که کسب این جایزه برای هواوی یک دستاورد بسیار بزرگ تلقی شود. این اتحادیه همچنین بهترین دوربین‌ها در سطوح کاربردی مختلف مانند دوربین‌های کامپکت، بدون آینه، DSLR و… را نیز بررسی و معرفی کرده است.

هواوی پی 20 پرو

همانطور که اشاره شد، هواوی تا کنون تولید کننده گوشی با بهترین دوربین در سال 2018 است. بی شک با دریافت این جایزه و همچنین کسب امتیاز بالای 109 از سایت DXO می‌تواند شانس فروش این گوشی هواوی را بالاتر ببرد.

بهره گیری از هوش مصنوعی برای تشخیص صحنه، کیفیت بالای خروجی، نویز بسیار کم و امکانات مختلفی چون ایجاد بوکه و تاری در پس زمینه از دلایل مهم برتری دوربین هواوی پی 20 پرو نسبت به رقیبان است.

استفاده از دوربینی با سه سنسور متفاوت، ریسک بزرگی بود که نتیجه بسیار مثبتی را نیز در بر داشت. خوشبختانه این بار بر خلاف موضوع استفاده از Notch برای اولین بار توسط هواوی و معرفی نشدن آن، هواوی توانست محافظه کاری را کنار گذاشته و خود را به عنوان یک پیشرو در صنعت موبایل معرفی کند.

فروش بسیار بالای این خانواده و آن هم تنها در دقایق اول عرضه نشان دهنده استقبال بسیار خوب کاربران از سری پی 20 است. هر سه مدل هواوی P20، P20 Pro و Nova 3e یا همان P20 Lite هم اکنون برای فروش در بازار موجود هستند. مطالعه بررسی دوربین هواوی پی 20 پرو نیز پیشنهاد می‌شود.

Leave A Comment

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است