گوشی منعطف هواوی به زودی معرفی می‌شود

شایعاتی منشتر شده که شرکت هواوی قصد دارد یک گوشی جدید با ویژگی‌های باور نکردنی را معرفی کند. اگر این پیش بینی درست باشد، هواوی اولین سازنده گوشی منعطف واقعی  در جهان خواهد بود.

سامسونگ، لنوو، سونی، ال جی و اپل ادعا دارند که به دنبال تولید گوشی منعطف هستند، اما به نظر می‌رسد که حالا هواوی می‌تواند عنوان “اولین در جهان” را برای خود کسب کند.

این گزارش برای اولین باز در نشریه کره‌ای ETNews منتشر شده است. این نشریه عنوان کرده که جزییات این خبر را از یک منبع مطمئن در شرکت هواوی دریافت کرده است.

منابع دیگر نیز معتقدند که گوشی قابل انعطاف هواوی در حال توسعه است و شرکت مذبور قصد معرفی آن را در ماه نامبر دارد. پایه و اساس چنین ادعاهایی، قراردادهای جدید هواوی با تامین کنندگان قطعات است.

گوشی منعطف

این گوشی در ماه نوامبر معرفی می‌شود، اما گویا این شرکت تا زمانی که از بازخورد بازار مطمئن نشود، قصد عرضه آن را ندارد.

نشریه ETNews همچنین عنوان کرده که احتمالا نمایشگر این گوشی منعطف از نوع OLED و ساخت شرکت ال جی است. ال جی مدت زیادی است که در حال تحقیق و تولید صفحه نمایش‌های منعطف است.

هواوی اکنون سومین برند برتر تولید کننده گوشی هوشمند در دنیا است. با سخت‌تر شدن رقابت و همچنین اشتیاق هواوی به کسب مقام برتر، این شرکت را بر آن داشته تا به دنبال یک برگ برنده در مقابل دو شرکت دیگر باشد.

مفهوم گوشی هوشند تاشو و منعطف به این مضمون است که گوشی فضا و جای بسیار کمی را اشغال خواهد کرد، در عین حال صفحه نمایشی بزرگ را در اختیار کاربر قرار خواهد داد. این ویژگی به خودی خود بسیار قابل توجه است و می‌تواند نظر بسیاری از کاربران را به سوی تلفن‎‌های هوشمند هواوی جلب کند. حال اینکه استفاده از تکنولوژی‌های مدرن در این گوشی، می‌تواند ادعای پیشرو بودن هواوی را بیش از پیش اثبات کند.

Leave A Comment

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است