Mate 20 Pro

Mate 20 Pro با صفحه نمایش منحنی اولد

استراتژیک  Mate 20 Pro احتمالا مجهز به نمایشگر انعطاف پذیر اولد می باشد. احتمال می رود که دستگاه میت 20 پرو با نمایشگر اولد انعطاف پذیر وارد بازار شود.

هنوز اطلاعات قطعی در دست نیست اما از آنجایی که اپل در ماه سپتامبر فروش دستگاه های 6.46″ X Plus خود را آغاز می کند، قطعا هواوی هم به دنبال یک پاسخ قاطع برای این رقیب سرسخت خود خواهد بود. همچنین شایعات حاکی از آن است که دستگاه های جدید هواوی که نام strategic را روی آن ها گذاشته است هیچ دستگاهی به غیر از هواوی میت 20 پرو نیست.

Mate 20 Pro

قبل از این منابع کره ای گزارش کردند که هواوی و سامسونگ در یک همکاری صفحه نمایش های انعطاف پذیر استراتژیک  Mate 20 Pro احتمالا مجهز به نمایشگر انعطاف پذیر اولد می باشد. احتمال می رود که دستگاه میت 20 پرو با نمایشگر اولد انعطاف پذیر وارد بازار شود. را تولید می کنند. اما خبرهای جدید نشان می دهد که هواوی با همکاری BOE چینی که به اولد متصل است این صفحه نمایش ها را تولید خواهد کرد.

تولید صفحه نمایش انعطاف پذیر هنوز یک کار جدید و نو در عرصه گوشی های هوشمند است. اما به نظر می رسد که هواوی در سال گذشته سرمایه گذاری زیادی روی این هدف خود کرده است.

احتمال می رود که این گوشی جدید از یک چیپ ست جدید و دوربین های سه گانه همانند P20 Pro بهره ببرد. علاوه بر این هواوی با تولید Mate RS نشان داد که می داند چگونه باید گوشی های زیبا با صفحه نمایش منحنی اولد تولید کرد.

Leave A Comment

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است